Todos los nombres - Izen guztien zerrenda
Nombre - Izena | Primer apellido - Lehen abizena | Segundo apellido - Bigarren abizena | Año nacimiento - Jaiotze urtea | Oficio - Lanbidea | Provincia natal - Sor | Localidad natal - Jaioterria | Batallón - Batailoia | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Domingo | Sagarna | Uriarte | 1916 | galdaragilea/calderero | BDST 38 | |||
Francisco | Alonso | Uriarte | - | - | BDST 38 | |||
Félix | Balanzategui | Uriarte | 1915 | Jornalero | BDST 12 | |||
Martín | Legarreta | Uriarte | 1915 | Carpintero | BDST 14 | |||
Domingo | Zabala | Uribarri | 1916 | fresatzailea/fresador | BDST 38 | |||
José Julián | Narbaiza | Uribeganecoa | 1916 | tornularia/tornero | BDST 38 | |||
Rafael | Gorroño | Uribeganecoa | - | - | BDST 38 | |||
Blas | Echavarri | Urizar | 1916 | zurgina/carpintero | BDST 38 | |||
Antonio | Zabala | Urquijo | 1916 | treneko langilea/ferroviario | BDST 38 | |||
Jorge | Cirión | Urquijo | 1918 | * | BB.TT. 3 | |||
José Luis | Uriarte | Urribaso | 1916 | okina/panadero | BDST 38 | |||
Tomás | Arana | Urribaso | 1915 | chófer | BDST 14 | |||
Juan | Arana | Urribaso | 1915 | chófer | BDST 14 | |||
Francisco | Argelaquet | Urriola | 1919 | - | BB.TT. 106 | |||
Antonio | Miravalls | Usina | 1919 | * | BB.TT. 3 | |||
Francisco | Manzano | Valades | 1915 | Carretero | BDST 14 | |||
Enrique | García | Valcarcel | 1916 | txoferra /chofer | BDST 6 | |||
José | Morante | Valdecillo | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Florencio | Rodríguez | Valdés | 1915 | * | BB.TT. 100 | |||
Avelino | García | Valdés | 1920 | * | BB.TT. 100 | |||
Marcelino | Martín | Valentin | 1915 | Jornalero | BDST 13 | |||
Manuel | Amensena | Valenzuela | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Juan | Avilés | Valenzuela | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Salvador | Ortega | Valenzuela | 1916 | orgaria/carrero | BDST 6 | |||
Damián | Navarro | Valenzuela | 1919 | Hortelano | BDST 14 | |||
Francisco | Morales | Valera | 1915 | Jornalero | BDST 12 | |||
José | Guijarro | Valero | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Francisco | López | Valero | 1915 | * | BB.TT. 3 | |||
Agustín | Ortega | Valero | 1918 | * | BB.TT. 100 | |||
Francisco | Villar | Valero | 1918 | * | BB.TT. 100 | |||
Antonio | Jiménez | Valero | 1919 | * | BB.TT. 100 | |||
Paulino | Caja | Valero | 1915 | campesino | BDST 14 | |||
Fernando | Escribá | Valiente | 1915 | Labrador | BDST 12 | |||
Ricardo | Catalina | Valle | 1915 | Comercio | BDST 12 | |||
Maximiliano | Núñez | Valle | 1915 | Labrador | BDST 13 | |||
José | Cabrera | Vallejo | 1916 | igeltseroa/albañil | BDST 6 | |||
Francisco | Fernández | Vallejo | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Benjamín | Palmer | Valls | 1915 | Labrador | BDST 12 | |||
José | Cuevas | Valls | 1915 | Ladrillero | BDST 12 | |||
José | Melo | Valls | 1915 | Mecánico | BDST 12 | |||
Máximo | Sobrino | Valmaseda | 1919 | * | BB.TT. 100 | |||
Isidoro | Arcas | Valverde | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Estanislao | Fernández | Vaquero | 1915 | Labrador | BDST 13 | |||
Francisco | Villamiel | Vaquero | 1915 | Jornalero | BDST 13 | |||
José | López | Varela | 1917 | - | BB.TT. 106 | |||
Alfonso | S. Juan | Varela | 1915 | Labrador | BDST 12 | |||
Francisco | Sánchez | Vargas | 1916 | jornalaria/jornalero | BDST 6 | |||
Ángel | Arévalo | Vargas | 1916 | jornalaria/jornalero | BDST 6 | |||
Manuel | Latorre | Vargas | 1919 | * | BB.TT. 3 | |||
Juán | Campanario | Vargas | 1917 | * | BB.TT. 100 |