Todos los nombres - Izen guztien zerrenda
Nombre - Izena | Primer apellido - Lehen abizena | Segundo apellido - Bigarren abizena | Año nacimiento - Jaiotze urtea | Oficio - Lanbidea | Provincia natal - Sor | Localidad natal - Jaioterria | Batallón - Batailoia | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
José María | Portillo | Ribera | 1916 | doitzailea /ajustador | BDST 38 | |||
Vicente | Arribas | Ribera | 1915 | mecánico | BDST 14 | |||
Sotero | González | Ricio | 1915 | campesino | BDST 14 | |||
Juan Manuel | Esteban | Rico | - | - | BDST 38 | |||
Francisco | Rico | Rico | 1915 | Labrador | BDST 12 | |||
Hipólito | Majano | Rico | 1915 | Jornalero | BDST 13 | |||
Nicolás | Antona | Riendo | 1915 | cocinero | BDST 14 | |||
Angel | Vives | Riera | 1916 | * | BB.TT. 3 | |||
Juan | Cabrero | Riero | 1915 | carbonero | BDST 14 | |||
Ángel | Tejón | Riesgo | 1916 | jornalaria/jornalero | BDST 6 | |||
Juan | Rodríguez | Riestra | 1918 | * | BB.TT. 100 | |||
Bautista | Díaz | Rincón | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Marcos | Carrasco | Ríos | 1918 | - | BB.TT. 106 | |||
Pedro | Cuellar | Ríos | 1915 | herrero | BDST 14 | |||
Ramón | Hueso | Ripoll | 1915 | herrador | BDST 14 | |||
Francisco | Llarena | Rius | 1918 | - | BB.TT. 127 | |||
Basilio | Arnáiz | Rivas | 1915 | Jornalero | BDST 13 | |||
José M. | Martínez | Rivera | 1915 | Labrador | BDST 12 | |||
Emilio | Carbajal | Rivera | 1915 | albañil | BDST 14 | |||
Antonio | López | Rivera | 1915 | Albañil | BDST 14 | |||
Isidoro | Fernández | Rivero | 1918 | Carpintero | BDST 14 | |||
Máximo | Luján | Roberto | 1915 | * | BDST 12 | |||
Manuel | García | Roberto | 1915 | campesino | BDST 14 | |||
Eduardo | Lozano | Robles | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
José | Sánchez | Robles | 1915 | Mecánico | BDST 14 | |||
José | Torradelles | Roca | 1918 | - | BB.TT. 127 | |||
Joaquín | Queralt | Roca | 1918 | * | BB.TT. 100 | |||
Ramón | Vila | Roca | 1920 | * | BB.TT. 100 | |||
Manuel | Cerizuelo | Roca | 1915 | albañil | BDST 14 | |||
José | Serrat | Roda | 1915 | * | BB.TT. 3 | |||
Miguel | Molina | Roda | 1920 | * | BB.TT. 3 | |||
Eugenio | Pérez | Ródenas | 1915 | Labrador | BDST 12 | |||
Miguel | Cuevas | Ródenas | 1915 | ¿¿ | BDST 12 | |||
José Antonio | Midas | Rodenos | 1915 | * | BDST 12 | |||
Flaviano | Bodas | Rodrigues | 1915 | panadero | BDST 14 | |||
Tomás | Bohorque | Rodrigues | 1915 | conductor | BDST 14 | |||
Pedro | Tejero | Rodríguez | 1916 | meatzaria/minero | BDST 6 | |||
Sabas ? | Romero | Rodríguez | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Miguel | Pollatos | Rodríguez | 1916 | treneko langilea/ferroviario | BDST 6 | |||
Miguel | Pérez | Rodríguez | 1916 | eltzegilea/alfarero | BDST 6 | |||
José | Alonso | Rodríguez | 1918 | - | BB.TT. 106 | |||
Sabino | Álvarez | Rodríguez | 1915 | - | BB.TT. 106 | |||
Raúl | Díaz | Rodríguez | 1917 | - | BB.TT. 106 | |||
Feliciano | Gómez | Rodríguez | 1918 | - | BB.TT. 106 | |||
José | González | Rodríguez | 1918 | - | BB.TT. 106 | |||
José | Menaco | Rodríguez | 1915 | - | BB.TT. 106 | |||
J.Antonio | Rodríguez | Rodríguez | 1918 | - | BB.TT. 106 | |||
José | Suárez | Rodríguez | 1916 | - | BB.TT. 106 | |||
Enrique | Ansotegui | Rodríguez | 1919 | - | BB.TT. 127 | |||
Diego | Diestre | Rodríguez | 1917 | - | BB.TT. 127 |