Todos los nombres - Izen guztien zerrenda
Nombre - Izena | Primer apellido - Lehen abizena | Segundo apellido - Bigarren abizena | Año nacimiento - Jaiotze urtea | Oficio - Lanbidea | Provincia natal - Sor | Localidad natal - Jaioterria | Batallón - Batailoia | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Víctor | Arriaga | Olalde | 1916 | bizargilea/barbero | BDST 38 | |||
Rafael * | Arriaga | - | 1916 | - | BDST 38 | |||
José | Arribas | - | - | - | BDST 38 | |||
Vicente | Arribas | Ribera | 1915 | mecánico | BDST 14 | |||
Doroteo | Arriero | Martín | 1915 | Tejero | BDST 13 | |||
Manuel | Arrieta | Aguirregomezcorta | 1916 | mekanikoa/mecánico | BDST 38 | |||
Víctor | Arrillaga | - | - | - | BDST 38 | |||
Saturnino * | Arrizabalaga | - | 1916 | - | BDST 38 | |||
Fernando * | Arrondo | - | 1916 | - | BDST 38 | |||
Alberto Toribio | Arrospe | Ortuzar | 1916 | pintorea/pintor | BDST 38 | |||
Juan | Arroyo | Arroyo | 1915 | Campesino | BDST 13 | |||
Marcelino | Arroyo | Fernández | 1915 | campesino | BDST 14 | |||
Manuel | Arroyo | Pérez | 1915 | chófer | BDST 14 | |||
José | Arruabarrena | Canso | 1916 | jornalaria/ jornalero | BDST 38 | |||
Pedro | Artagoitia | Salvador | 1915 | Mecánico | BDST 12 | |||
Salvador | Artés | Venavent | 1916 | - | BB.TT. 106 | |||
Jaime | Artigas | Baniés | 1919 | - | BB.TT. 106 | |||
Salvador | Artur | Berta | 1915 | Mecánico | BDST 12 | |||
Sebastián | Ascus | Ollés | 1920 | - | BB.TT. 106 | |||
Manuel | Asencio | Beltrán | 1915 | labrador | BDST 14 | |||
Enrique | Asensi | Calatayud | 1915 | Albañil | BDST 12 | |||
José | Asensi | Selles | 1915 | Carnicero | BDST 12 | |||
Francisco | Asensio | Jiménez | 1919 | - | BB.TT. 127 | |||
Francisco | Asensio | Martínez | 1916 | argazkilaria/fotógrafo | BDST 6 | |||
Juán | Asensio | Lucas | 1918 | * | BB.TT. 100 | |||
Manuel * | Asla | Peña | 1916 | - | BDST 38 | |||
Julián | Asperilla | Del Moral | 1915 | campesino | BDST 14 | |||
Pedro | Aspiunza | Sierra | 1916 | merkataria/comercio | BDST 6 | |||
Vicente | Astigarraga | - | - | - | BDST 38 | |||
Patricio | Astigarraga | Egaña | 1918 | * | BB.TT. 3 | |||
Sebastián * | Astola | - | 1916 | - | BDST 38 | |||
Eusebio | Asús | Asma | 1915 | Albañil | BDST 14 | |||
Isidro | Aterredo | Palacios | 1916 | jornalaria /jornalero | BDST 38 | |||
Ángel | Atienza | Arbillos | 1916 | pedikuroa/callista | BDST 38 | |||
Manuel | Aucejo | Tort | 1917 | - | BB.TT. 127 | |||
Vicente | Avarez | Díaz | 1918 | * | BB.TT. 100 | |||
Gregorio | Avarrea | Gómez | 1915 | Labrador | BDST 13 | |||
Mariano | Avellán | López | 1917 | * | BB.TT. 100 | |||
Juan | Avellán | Aguiz | 1915 | Peluquero | BDST 12 | |||
Antonio | Ávila | Domínguez | 1916 | landa-langilea obrero agrícola | BDST 6 | |||
Enrique | Ávila | Segovia | 1915 | labrador | BDST 14 | |||
Antonio | Avilés | Segovia | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Juan | Avilés | Valenzuela | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Benigno | Ayala | Corral | 1916 | mekanikaria/mecánico | BDST 6 | |||
Juan | Ayarza | Artiaga | 1916 | arteztzailea/rectificador | BDST 38 | |||
Juan José | Ayarza | Maguida | 1916 | okina /panadero | BDST 38 | |||
Francisco | Ayerra | Bayani | 1915 | Labrador | BDST 12 | |||
José | Ayuso | Camacho | 1920 | * | BB.TT. 100 | |||
Francisco | Azabarte | Galindo | 1915 | Labrador | BDST 13 | |||
Félix | Azaña | Martín | 1915 | Jornalero | BDST 13 |