Todos los nombres - Izen guztien zerrenda
Nombre - Izena | Primer apellido - Lehen abizena | Segundo apellido - Bigarren abizena | Año nacimiento - Jaiotze urtea | Oficio - Lanbidea | Provincia natal - Sor | Localidad natal - Jaioterria | Batallón - Batailoia | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Antonio | Naranjo | Frías | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Florencio | Sánchez | Frías | 1915 | Carpintero | BDST 14 | |||
Enrique | Chica | Frío | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Ramón | Bruguet | Frutanella | 1920 | - | BB.TT. 106 | |||
Francisco | Boniya | Frutos | 1915 | campesino | BDST 14 | |||
Francisco | Paredes | Frutos | 1915 | Panadero | BDST 14 | |||
Fernando | Feito | Fuente | 1916 | - | BB.TT. 106 | |||
Antonio | Anguitas | Fuentes | 1916 | landa-langilea obrero agrícola | BDST 6 | |||
Pedro | Sánchez | Fuentes | 1916 | * | BB.TT. 3 | |||
José | Pastor | Fuentes | 1915 | Peluquero | BDST 14 | |||
Nicolás | Zapata | Fuentes | 1915 | Zapatero | BDST 14 | |||
José Luís | Cubería | Furrejola | 1918 | * | BB.TT. 100 | |||
Joaquín | Algueró | Fuster | 1920 | * | BB.TT. 100 | |||
Amador | Jiménez | Gabarrón | 1919 | Obrero | BDST 14 | |||
Fernando | Cámara | Gabiola | - | - | BDST 38 | |||
Daniel | Santa Cruz | Galan | 1915 | Oficinista | BDST 13 | |||
Hipólito | Robles | Galán | 1915 | Campesino | BDST 14 | |||
Juan Francisco | Flores | Galea | 1915 | albañil | BDST 14 | |||
Gerardo | Arica | Galeote | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
José | Barajas | Galiano | 1916 | kareztatzailea/encalador | BDST 6 | |||
Federico | García | Galiano | 1915 | * | BDST 12 | |||
Salvador | Cuesta | Galindo | 1919 | * | BB.TT. 3 | |||
José | Ariño | Galindo | 1919 | * | BB.TT. 100 | |||
Pedro | Cuesta | Galindo | 1915 | Jornalero | BDST 12 | |||
Francisco | Azabarte | Galindo | 1915 | Labrador | BDST 13 | |||
Mariano | Gallardo | Gallardo | 1920 | - | BB.TT. 127 | |||
Diego | Díaz | Gallardo | 1918 | * | BB.TT. 3 | |||
Jacinto | Ramos | Gallardo | 1915 | Cocinero | BDST 14 | |||
Salustiano | Peña | Gallarta | 1916 | jornalaria /jornalero | BDST 38 | |||
Juan | Otaduy | Gallastegui | 1917 | Obrero | BDST 14 | |||
Luis | Serrano | Gallego | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Juan | de la Mata | Gallego | 1916 | mekanografoa/mecanógrafo | BDST 6 | |||
Ignacio | Almoguera | Gallego | 1916 | * | BB.TT. 100 | |||
José | Dorado | Gallego | 1917 | * | BB.TT. 100 | |||
Teodoro | Montalvo | Gallego | 1918 | * | BB.TT. 100 | |||
Ricardo | Martínez | Gallego | 1915 | Labrador | BDST 12 | |||
Juan | Guillón | Gallego | 1915 | Ladrillero | BDST 12 | |||
Agustín | Nieto | Gallego | 1915 | Labrador | BDST 13 | |||
Juan | Olivares | Gallego | 1915 | Oficinista | BDST 13 | |||
José | Capilla | Gallego | 1915 | labrador | BDST 14 | |||
Fernando | García | Gallego | 1915 | labrador | BDST 14 | |||
Fernando | Ramos | Gallego | 1915 | Ladrillero | BDST 14 | |||
Félix | Padín | Gallo | - | - | BDST 38 | |||
Pablo | Cebet | Galoje? | 1918 | - | BB.TT. 127 | |||
Juan | Ortiz | Gálvez | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
José | Monzón | Galvez | 1915 | Mecánico | BDST 12 | |||
Antonio | Vicente | Gálvez | 1915 | Albañil | BDST 13 | |||
Feliciano | Matas | Gálvez | 1919 | Albañil | BDST 14 | |||
José | Megías | Gamarra | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
José | Diez | Gambra | 1920 | * | BB.TT. 3 |