Todos los nombres - Izen guztien zerrenda
Primer apellido - Lehen abizena | Segundo apellido - Bigarren abizena | Año naci. - Jaiotze urtea | Oficio - Lanbidea | Provincia natal - Sorterria | Provincia natal - Sorterria | Batallón - Batailoia |
---|---|---|---|---|---|---|
Sagarna | Uriarte | 1916 | galdaragilea/calderero | BDST 38 | ||
Alonso | Uriarte | - | - | BDST 38 | ||
Balanzategui | Uriarte | 1915 | Jornalero | BDST 12 | ||
Legarreta | Uriarte | 1915 | Carpintero | BDST 14 | ||
Zabala | Uribarri | 1916 | fresatzailea/fresador | BDST 38 | ||
Narbaiza | Uribeganecoa | 1916 | tornularia/tornero | BDST 38 | ||
Gorroño | Uribeganecoa | - | - | BDST 38 | ||
Echavarri | Urizar | 1916 | zurgina/carpintero | BDST 38 | ||
Zabala | Urquijo | 1916 | treneko langilea/ferroviario | BDST 38 | ||
Cirión | Urquijo | 1918 | * | BB.TT. 3 | ||
Uriarte | Urribaso | 1916 | okina/panadero | BDST 38 | ||
Arana | Urribaso | 1915 | chófer | BDST 14 | ||
Arana | Urribaso | 1915 | chófer | BDST 14 | ||
Argelaquet | Urriola | 1919 | - | BB.TT. 106 | ||
Miravalls | Usina | 1919 | * | BB.TT. 3 | ||
Manzano | Valades | 1915 | Carretero | BDST 14 | ||
García | Valcarcel | 1916 | txoferra /chofer | BDST 6 | ||
Morante | Valdecillo | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | ||
Rodríguez | Valdés | 1915 | * | BB.TT. 100 | ||
García | Valdés | 1920 | * | BB.TT. 100 | ||
Martín | Valentin | 1915 | Jornalero | BDST 13 | ||
Amensena | Valenzuela | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | ||
Avilés | Valenzuela | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | ||
Ortega | Valenzuela | 1916 | orgaria/carrero | BDST 6 | ||
Navarro | Valenzuela | 1919 | Hortelano | BDST 14 | ||
Morales | Valera | 1915 | Jornalero | BDST 12 | ||
Guijarro | Valero | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | ||
López | Valero | 1915 | * | BB.TT. 3 | ||
Ortega | Valero | 1918 | * | BB.TT. 100 | ||
Villar | Valero | 1918 | * | BB.TT. 100 | ||
Jiménez | Valero | 1919 | * | BB.TT. 100 | ||
Caja | Valero | 1915 | campesino | BDST 14 | ||
Escribá | Valiente | 1915 | Labrador | BDST 12 | ||
Catalina | Valle | 1915 | Comercio | BDST 12 | ||
Núñez | Valle | 1915 | Labrador | BDST 13 | ||
Cabrera | Vallejo | 1916 | igeltseroa/albañil | BDST 6 | ||
Fernández | Vallejo | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | ||
Palmer | Valls | 1915 | Labrador | BDST 12 | ||
Cuevas | Valls | 1915 | Ladrillero | BDST 12 | ||
Melo | Valls | 1915 | Mecánico | BDST 12 | ||
Sobrino | Valmaseda | 1919 | * | BB.TT. 100 | ||
Arcas | Valverde | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | ||
Fernández | Vaquero | 1915 | Labrador | BDST 13 | ||
Villamiel | Vaquero | 1915 | Jornalero | BDST 13 | ||
López | Varela | 1917 | - | BB.TT. 106 | ||
S. Juan | Varela | 1915 | Labrador | BDST 12 | ||
Sánchez | Vargas | 1916 | jornalaria/jornalero | BDST 6 | ||
Arévalo | Vargas | 1916 | jornalaria/jornalero | BDST 6 | ||
Latorre | Vargas | 1919 | * | BB.TT. 3 | ||
Campanario | Vargas | 1917 | * | BB.TT. 100 |