Todos los nombres - Izen guztien zerrenda
Nombre - Izena | Primer apellido - Lehen abizena | Segundo apellido - Bigarren abizena | Año nacimiento - Jaiotze urtea | Oficio - Lanbidea | Provincia natal - Sor | Localidad natal - Jaioterria | Batallón - Batailoia | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Antonio | Ramos | Donoso | 1915 | Campesino | BDST 14 | |||
Antonio | González | Ladiyo | 1918 | Labrador | BDST 14 | |||
Antonio | Misut | Serra | 1919 | Hortelano | BDST 14 | |||
Antonio | Ortiz | Cordero | 1915 | Campesino | BDST 14 | |||
Antonio | Ferrero | Leiton | 1915 | alfarero | BDST 14 | |||
Antonio | Pedraza | Bermejo | 1915 | Campesino | BDST 14 | |||
Antonio | Miravalls | Usina | 1919 | * | BB.TT. 3 | |||
Antonio | Riera | Minguez | 1915 | * | BDST 12 | |||
Antonio | Marsal | Maluques | 1915 | * | BDST 12 | |||
Antonio | Casanova | Moza | 1915 | Labrador | BDST 13 | |||
Antonio | Fernández | Pérez | 1915 | Labrador | BDST 13 | |||
Antonio | Torres | Castello | 1917 | * | BB.TT. 100 | |||
Antonio | Zambudio | Gónzalez | 1917 | * | BB.TT. 100 | |||
Antonio | Llorente | Martinez | 1919 | * | BB.TT. 3 | |||
Antonio | Tejero | Aristizábel | 1916 | Pintor | BDST 13 | |||
Antonio | Rodríguez | Segovia | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Antonio | Aguilillas | Pulido | 1918 | * | BB.TT. 100 | |||
Antonio | Joda | Santalló | 1918 | - | BB.TT. 106 | |||
Antonio | Larrañaga | Sancho | 1915 | Ebanista | BDST 13 | |||
Antonio | Martínez | Martínez | 1915 | Carnicero | BDST 13 | |||
Antonio | Lecue | Urgozaba | 1916 | jornalaria /jornalero | BDST 38 | |||
Antonio | Muñiz | Izquierdo | 1917 | * | BB.TT. 100 | |||
Antonio | Martínez | Paredes | 1917 | * | BB.TT. 100 | |||
Antonio | ? | Picazo | 1917 | * | BB.TT. 100 | |||
Antonio | Batalla | Díaz | 1919 | * | BB.TT. 3 | |||
Antonio | Nevado | Ruiz | 1917 | * | BB.TT. 100 | |||
Antonio | Rodríguez | Benítez | 1915 | * | BB.TT. 100 | |||
Antonio | Gavilondo | Nuño | 1919 | * | BB.TT. 3 | |||
Antonio | Rodríguez | Sevilla | 1915 | Pintor | BDST 13 | |||
Antonio | Zurita | Cantarero | 1916 | * | BB.TT. 100 | |||
Antonio | Sanabra | Anguera | 1919 | * | BB.TT. 3 | |||
Antonio | Sanchez | Sola | 1920 | * | BB.TT. 3 | |||
Antonio | Vázquez | Sornoza | 1915 | * | BDST 12 | |||
Antonio | Rubio | Alandete | 1915 | * | BDST 12 | |||
Antonio | Calatayud | Sánchez | 1917 | * | BB.TT. 100 | |||
Antonio | Carmona | Almela | 1917 | * | BB.TT. 100 | |||
Antonio | Fernández | Alonso | 1917 | * | BB.TT. 100 | |||
Antonio | López | Montoya | 1915 | * | BB.TT. 100 | |||
Antonio | Ortuño | Serrano | 1915 | Panadero | BDST 13 | |||
Antonio | López | Aguado | 1918 | * | BB.TT. 100 | |||
Antonio | Serna | García | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Antonio | Muñoz | Raposo | 1915 | Mecánico | BDST 12 | |||
Antonio | Sánchez | Franco | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Antonio | Sánchez | Delgado | 1916 | bizargilea barbero | BDST 6 | |||
Antonio | Sánchez | Rubio | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Antonio | Rubio | Villar | 1915 | Campesino | BDST 12 | |||
Antonio | Rivas | López | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Antonio | Ugarte | Barrientos y Sánchez | 0 | * | BB.TT. 100 | |||
Antonio | Zapico | García | 1920 | * | BB.TT. 100 | |||
Antonio | Trill | Bosch | 1920 | * | BB.TT. 100 |