Todos los nombres - Izen guztien zerrenda
Nombre - Izena | Primer apellido - Lehen abizena | Segundo apellido - Bigarren abizena | Año nacimiento - Jaiotze urtea | Oficio - Lanbidea | Provincia natal - Sor | Localidad natal - Jaioterria | Batallón - Batailoia | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Braulio | del Cano | Sanz | 1917 | - | BB.TT. 127 | |||
Manuel | Santamarina | Sanz | - | - | BDST 38 | |||
Manuel | González | Sanz | 1918 | * | BB.TT. 3 | |||
Manuel | Castro | Sanz | 1917 | * | BB.TT. 100 | |||
Vicente | Planes | Sanz | 1915 | Labrador | BDST 12 | |||
Gonzalo | Torró | Sanz | 1915 | Textil | BDST 12 | |||
Daniel | Sasma | Sanz | 1915 | Campesino | BDST 14 | |||
Jesús | Moreno | Saralegui | 1916 | trenbide-faktorea/factor de ferrocarril | BDST 38 | |||
Francisco | Bavo | Sarro | 1915 | campesino | BDST 14 | |||
Cándido | Azñedo | Sastre | 1915 | Resinero | BDST 13 | |||
Paulino | García | Sastre | 1915 | Jornalero | BDST 13 | |||
Marcelino | Delgado | Sayabera | 1915 | * | BB.TT. 100 | |||
Arturo | Dapena | Seara | 1915 | - | BB.TT. 127 | |||
José María | Dapena | Seara | 1916 | - | BB.TT. 127 | |||
Adenso | Dapena | Seara | 1919 | - | BB.TT. 127 | |||
Julio | Descals | Sebastiá | 1915 | Labrador | BDST 12 | |||
Félix | Martin | Sebastián | 1917 | Labrador | BDST 14 | |||
Ángel | Sallavera | Seco | 1916 | jornalaria/jornalero | BDST 6 | |||
Telesforo | Vigon | Seco | 1915 | Labrador | BDST 13 | |||
Domingo | Mengual | Segarra | 1918 | * | BB.TT. 100 | |||
Vicente | Segarra | Segarra | 1919 | * | BB.TT. 100 | |||
Antonio | Rodríguez | Segovia | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Martín | Sánchez | Segovia | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Antonio | Avilés | Segovia | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Manuel | Galán | Segovia | 1916 | igeltseroa /albañil | BDST 6 | |||
José | Tena | Segovia | 1918 | * | BB.TT. 100 | |||
Enrique | Ávila | Segovia | 1915 | labrador | BDST 14 | |||
Cándido | Martínez | Segovia | 1915 | Molinero | BDST 14 | |||
Juan | Merin | Seguí | 1919 | * | BB.TT. 3 | |||
Joaquín | Palmer | Seguí | 1915 | Campesino | BDST 12 | |||
Antonio | Marín | Seguín | 1919 | * | BB.TT. 100 | |||
Alfonso | Mora | Segura | 1917 | * | BB.TT. 100 | |||
Pascual | Pérez | Segura | 1915 | Campesino | BDST 12 | |||
Joaquín | Cabero | Sellares | 1917 | * | BB.TT. 100 | |||
José | Asensi | Selles | 1915 | Carnicero | BDST 12 | |||
Raimundo | Calvo | Sendino | 1918 | Obrero | BDST 14 | |||
Antonio | Balcells | Sendra | 1920 | * | BB.TT. 100 | |||
Amadeo | Guillamón | Señer | 1919 | * | BB.TT. 100 | |||
Félix | González | Serna | 1917 | Jornalero | BDST 14 | |||
Fernando | Fontaner | Serra | 1920 | * | BB.TT. 100 | |||
Antonio | Misut | Serra | 1919 | Hortelano | BDST 14 | |||
Antonio | Muñoz | Serrana | 1915 | Campesino | BDST 14 | |||
Rafael | Arjona | Serrano | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Vicente | Cano | Serrano | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Miguel | Fernández | Serrano | 1916 | errementaria/herrero | BDST 6 | |||
Gregorio | Gámez | Serrano | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Gregorio | Gámez | Serrano | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Andrés | Murcia | Serrano | 1919 | * | BB.TT. 3 | |||
Martín | Ramirez | Serrano | 1915 | Jornalero | BDST 12 | |||
Manuel | Barrios | Serrano | 1915 | Campesino | BDST 13 |