Todos los nombres - Izen guztien zerrenda
Nombre - Izena | Primer apellido - Lehen abizena | Segundo apellido - Bigarren abizena | Año nacimiento - Jaiotze urtea | Oficio - Lanbidea | Provincia natal - Sor | Localidad natal - Jaioterria | Batallón - Batailoia | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
José | Valdés | Francés | 1915 | Agricultor | BDST 12 | |||
Pablo | Valderas | Medina | 1915 | Albañil | BDST 14 | |||
Isidoro | Valdepeñas | Pedrero | 1915 | Esquilador | BDST 13 | |||
Fernando | Valdecillo | Sierra | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Francisco | Utrillas | 1918 | * | BB.TT. 100 | ||||
Alfonso | Utrilla | Capilla | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Julián | Utrilla | Treveño | 1915 | Almacenero | BDST 14 | |||
Cristóbal | Utrera | Santos | 1916 | ikazkina/carbonero | BDST 6 | |||
Ezequiel | Urrutia | Alcohechea | 1916 | Fogonero | BDST 14 | |||
Justo | Urquijo | Vizcargüenaga | 1915 | Escribiente | BDST 14 | |||
Francisco | Urquidi | Arrete | 1916 | nekazaria/labrador | BDST 38 | |||
Ambrosio | Urizar | Marzana | 1916 | autogena-sopletaria/sopletero de autogena | BDST 38 | |||
Félix * | Urizar | - | 1916 | - | BDST 38 | |||
Antonio | Urionagüena | Echevarria | 1916 | txoferra/chofer | BDST 6 | |||
Ignacio | Uriguen | Zallo | - | - | BDST 38 | |||
Felix | Uriel | Llaría | 1916 | jornalaria /jornalero | BDST 38 | |||
Rafael | Uriarte | García | 1916 | kontularia/contable | BDST 38 | |||
Domingo | Uriarte | Inchausti | 1916 | jornalaria /jornalero | BDST 38 | |||
José Luis | Uriarte | Urribaso | 1916 | okina/panadero | BDST 38 | |||
Jesús | Uriarte | Zalaberri | 1916 | jostuna/sastre | BDST 38 | |||
Juán | Uriarte | Elorriega | 1916 | * | BB.TT. 100 | |||
Francisco | Uriarte | Zabala | 1915 | Barbero | BDST 14 | |||
Juan | Uria | Echevarría | 1916 | igeltseroa/albañil | BDST 38 | |||
Pedro | Ureta | - | - | - | BDST 38 | |||
Manuel | Ureña | Molina | 1916 | igeltseroa /albañil | BDST 6 | |||
Vicente | Urcullo | - | - | - | BDST 38 | |||
Félix | Urberuaga | Mendive | 1916 | nekazaria/labrador | BDST 38 | |||
Victoriano | Uranga | Icazola | 1916 | moldeatzailea/moldeador | BDST 38 | |||
Luís | Ulpiano | Jiménez | 1915 | Barbero | BDST 12 | |||
Sergio | Ugena | de Diego | 1915 | Chófer | BDST 13 | |||
Justo | Ugena | Lucero | 1916 | Peluquero | BDST 14 | |||
Antonio | Ugarte | Barrientos y Sánchez | 0 | * | BB.TT. 100 | |||
Ascensión | Turégano | Murcia | 1919 | * | BB.TT. 3 | |||
Agustín | Tuban | Cots | 1919 | - | BB.TT. 106 | |||
Federico | Trujillos | Rodríguez | 1915 | Barnizador | BDST 14 | |||
José Antonio | Trujillo | García | 1919 | * | BB.TT. 100 | |||
Anastasio | Trujillo | Gil | 1915 | Labrador | BDST 14 | |||
Juan | Trueba | Arruza | 1916 | ikaslea/estudiante | BDST 38 | |||
Juan | Trueba | - | - | - | BDST 38 | |||
José | Triviño | Tobías | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Antonio | Trill | Bosch | 1920 | * | BB.TT. 100 | |||
Ginés | Triguera | Navas | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Laureano | Trávez | Martínez | 1915 | * | BDST 12 | |||
Agustín | Traver | Espallarges | 1915 | Labrador | BDST 12 | |||
Rafael | Trapiella | Pérez | 1918 | - | BB.TT. 106 | |||
Juan | Tostón | Morate | 1915 | Metalúrgico | BDST 13 | |||
José | Tortosa | Torró | 1915 | Textil | BDST 12 | |||
Eleuterio | Tórtola | Rodríguez | 1915 | Jornalero | BDST 13 | |||
Evaristo | Torrontegui | Llanos | 1916 | jornalaria /jornalero | BDST 38 | |||
Desconocido | Torrontegui | - | - | - | BDST 38 |