Todos los nombres - Izen guztien zerrenda
Primer apellido - Lehen abizena | Segundo apellido - Bigarren abizena | Año naci. - Jaiotze urtea | Oficio - Lanbidea | Provincia natal - Sorterria | Provincia natal - Sorterria | Batallón - Batailoia |
---|---|---|---|---|---|---|
Roig | Agrasot | 1915 | Labrador | BDST 12 | ||
Roldán | Aguayo | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | ||
Rogero | Aguirre | 1916 | jornalaria /jornalero | BDST 38 | ||
Richar | Alabán | 1915 | Labrador | BDST 12 | ||
Rubio | Alandete | 1915 | * | BDST 12 | ||
Ramón | Albors | 1915 | Comerciante | BDST 12 | ||
Rodríguez | Alonso | 1917 | - | BB.TT. 106 | ||
Riesco | Álvarez | 1919 | - | BB.TT. 106 | ||
Rodríguez | Alvarez | 1918 | * | BB.TT. 100 | ||
Rubio | Álvaro | 1917 | - | BB.TT. 127 | ||
Ruena | Aparicio | 1915 | * | BDST 12 | ||
Romero | Arana | 1915 | Herrero | BDST 14 | ||
Romo | Armonáriz | 1915 | Campesino | BDST 13 | ||
Ruiz | Baena | 1916 | okina /panadero | BDST 6 | ||
Redondo | Balabasqueros | 1915 | * | BDST 12 | ||
Rodríguez | Barón | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | ||
Ridán | Belmonte | 1915 | Labrador | BDST 12 | ||
Rodríguez | Benítez | 1915 | * | BB.TT. 100 | ||
Rodríguez | Benítez | 1915 | Campesino | BDST 14 | ||
Rodríguez | Benito | 1915 | Labrador | BDST 14 | ||
Rico | Brotons | 1917 | - | BB.TT. 127 | ||
Ruiz | Bueno | 1917 | * | BB.TT. 100 | ||
Ruiz | Bujes | 1916 | ganaduzalea/ganadero | BDST 6 | ||
Roda | Burón | 1917 | * | BB.TT. 100 | ||
Rivas | Cabo | 1916 | jornalaria /jornalero | BDST 38 | ||
Rocha | Calavera | 1915 | Jornalero | BDST 13 | ||
Ruiz | Calvet | 1915 | Albañil | BDST 12 | ||
Rives | Campos | 1915 | Ladrillero | BDST 12 | ||
Roble | Cánovas | 1915 | Mec. Electr. | BDST 12 | ||
Redondo | Cantero | 1915 | Jornalero | BDST 13 | ||
Rubio | Carnal | 1915 | Dependiente | BDST 13 | ||
Ramos | Caro | 1915 | Zapatero | BDST 14 | ||
Ruiz | Carpena | 1915 | Labrador | BDST 12 | ||
Rodríguez | Castro | - | - | Hospital Militar Disciplinario | ||
Rivera | Cerezo | 1915 | Calderero | BDST 14 | ||
Robledo | Chavero | 1915 | Ebanista | BDST 14 | ||
Rueda | Chueca | 1915 | Campesino | BDST 13 | ||
Rodrigo | Ciel | 1916 | moldeatzailea/moldeador | BDST 38 | ||
Ramos | Cordero | 1915 | Campesino | BDST 14 | ||
Ramírez | Corrochano | 1915 | Campesino | BDST 14 | ||
Roces | Coto | 1917 | - | BB.TT. 106 | ||
Rodriguez | Crespo | 1919 | * | BB.TT. 3 | ||
Rubio | Dianez | 1915 | Escribiente | BDST 14 | ||
Rodríguez | Díaz | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | ||
Ramírez | Díaz | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | ||
Richor | Domínguez | 1915 | Labrador | BDST 12 | ||
Ramos | Donoso | 1915 | Campesino | BDST 14 | ||
Ramón | Egio | 1919 | - | BB.TT. 127 | ||
Rubio | Escribá | 1915 | Labrador | BDST 12 | ||
Ruiz | Facibent | 1920 | * | BB.TT. 100 |