Todos los nombres - Izen guztien zerrenda
Nombre - Izena | Primer apellido - Lehen abizena | Segundo apellido - Bigarren abizena | Año nacimiento - Jaiotze urtea | Oficio - Lanbidea | Provincia natal - Sor | Localidad natal - Jaioterria | Batallón - Batailoia | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Juan | Fermenia | Torres | 1916 | zeramista/ceramista | BDST 6 | |||
Esteban | García | Torres | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Francisco | Jiménez | Torres | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Vicente | Cotaina | Torres | 1915 | Labrador | BDST 12 | |||
Jaime | Luján | Torres | 1915 | Albañil | BDST 12 | |||
Luis | Rivas | Torres | 1915 | Sastre | BDST 14 | |||
Antonio | Rodas | Torrando | 1918 | - | BB.TT. 127 | |||
Eugenio | Navarra | Torralva | 1915 | Mecánico | BDST 13 | |||
Benito * | Díaz | Torralba | 1916 | - | BDST 38 | |||
Fausto | García | Toro | 1915 | Matarife | BDST 13 | |||
Evaristo | Martínez | Torno | 1915 | Mecánico | BDST 12 | |||
Obdulio | Martinez | Tornero | 1918 | * | BB.TT. 3 | |||
Tomás | Carrillo | Tormos | 1915 | Jornalero | BDST 12 | |||
Francisco | Rodríguez | Topiño | 1915 | Dependiente | BDST 14 | |||
Luis | Guila | Tomás | 1918 | * | BB.TT. 3 | |||
Jaime | Matas | Tomás | 1919 | * | BB.TT. 100 | |||
Ramón | Mari | Tomás | 1915 | * | BDST 12 | |||
Justo | López | Toledo | 1915 | * | BDST 12 | |||
Hipólito | Diaz | Toledo | 1915 | jornalero | BDST 14 | |||
Felipe | Torrecilla | Toledano | 1915 | Labrador | BDST 14 | |||
José | Triviño | Tobías | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Florentino | Gutiérrez | Tobar | 1917 | Pintor | BDST 14 | |||
Francisco | Arnal | Tixea | 1915 | albañil | BDST 14 | |||
José | Pérez | Tito | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Juán | Nevado | Tirado | 1916 | * | BB.TT. 100 | |||
Félix | Moreno | Tiburcio | 1915 | Campesino | BDST 14 | |||
Alejandro | Blazques | Testin | 1915 | Jornalero | BDST 13 | |||
Francisco | Jordán | Teruel | 1918 | - | BB.TT. 106 | |||
Manuel | Martínez | Teruel | 1916 | okina/panadero | BDST 6 | |||
Antonio | Boto | Tertal | 1915 | albañil | BDST 14 | |||
Crisanto | Sevilla | Terrés | 1915 | * | BDST 12 | |||
Raimundo | Igual | Terreros | 1916 | abere-hiltzailea/matarife | BDST 38 | |||
Manuel | Soto | Terrado | 1915 | Campesino | BDST 14 | |||
Amador | Lacruz | Terol | 1915 | Jornalero | BDST 12 | |||
José | (?) | Terés | 1915 | Albañil | BDST 12 | |||
Juan | González | Teniente | 1915 | Labrador | BDST 13 | |||
Miguel | Guerrero | Tena | 1915 | zapatero | BDST 14 | |||
Teodor | López | Tena | 1915 | Labrador | BDST 14 | |||
Juán | Toldos | Tello | 1915 | Peluquero | BDST 13 | |||
Pedro | Vela | Tello | 1915 | Campesino | BDST 13 | |||
Francisco | Redondo | Tello | 1915 | Jornalero | BDST 13 | |||
José Manuel | Bringas | Tellitu | 1916 | txoferra/chofer | BDST 38 | |||
José | Ariznavarreta | Tellería | 1916 | ikaslea/estudiante | BDST 38 | |||
Alonso | Gómez | Tauste | 1919 | * | BB.TT. 3 | |||
Pedro | Gómez | Tárrega | 1917 | - | BB.TT. 127 | |||
José | Manrique | Tarifa | 1917 | - | BB.TT. 127 | |||
Inocencio | Carcavilla | Tarazona | - | - | BDST 38 | |||
Vicente | Marro | Tarazona | 1915 | * | BDST 12 | |||
Francisco | Rodríguez | Tapia | 1917 | * | BB.TT. 100 | |||
Luis | Victora | Tapia | 1915 | Labrador | BDST 13 |