Todos los nombres - Izen guztien zerrenda
Nombre - Izena | Primer apellido - Lehen abizena | Segundo apellido - Bigarren abizena | Año nacimiento - Jaiotze urtea | Oficio - Lanbidea | Provincia natal - Sor | Localidad natal - Jaioterria | Batallón - Batailoia | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ignacio | Ramos | Sánchez | 1920 | * | BB.TT. 100 | |||
Paulino | Rodríguez | López | 1920 | * | BB.TT. 100 | |||
José | Ruiz | Facibent | 1920 | * | BB.TT. 100 | |||
Julián | Ruiz | Romero | 1920 | * | BB.TT. 100 | |||
Manuel | Ruiz | Santos | 1920 | * | BB.TT. 100 | |||
Fermín | Salceda | Sidoncha | 1920 | * | BB.TT. 100 | |||
Justo | Sanchez | Campos | 1920 | * | BB.TT. 100 | |||
Nicolás | Serrano | Soladana | 1920 | * | BB.TT. 100 | |||
Luciano | Tejedor | Castaño | 1920 | * | BB.TT. 100 | |||
Antonio | Trill | Bosch | 1920 | * | BB.TT. 100 | |||
Francisco | Vicente | Díaz-Helmin ? | 1920 | * | BB.TT. 100 | |||
Ramón | Vila | Roca | 1920 | * | BB.TT. 100 | |||
Antonio | Zapico | García | 1920 | * | BB.TT. 100 | |||
Gregorio | Sierra | Arena | 1920 | * | BB.TT. 100 | |||
Angel | Gallego | Castro | 1920 | Labrador | BDST 14 | |||
Antonio | Orbegoso | Marchantes | 1920 | Ferroviario | BDST 14 | |||
Antonio | Cantero | Busto | 1920 | Ferroviario | BDST 14 | |||
Juan | Cargo | Bas | 1920 | Mecánico | BDST 14 | |||
Florencio | Díaz | Fernández | 1920 | Estudiante | BDST 14 | |||
Manuel | Romero | Mendoza | 1919 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Salvador | Arbués | Gilabert | 1919 | - | BB.TT. 106 | |||
Francisco | Argelaquet | Urriola | 1919 | - | BB.TT. 106 | |||
Jaime | Artigas | Baniés | 1919 | - | BB.TT. 106 | |||
Antonio | Cabrera | Zambrana | 1919 | - | BB.TT. 106 | |||
Antonio | Campo | Santiesteban | 1919 | - | BB.TT. 106 | |||
José | Cane | Cadet | 1919 | - | BB.TT. 106 | |||
Luis | Cañete | Álvarez | 1919 | - | BB.TT. 106 | |||
Adolfo | Comavella | Rabasa | 1919 | - | BB.TT. 106 | |||
José | Cutillas | López | 1919 | - | BB.TT. 106 | |||
José | Fernández | de la Fuente | 1919 | - | BB.TT. 106 | |||
Manuel | Fernández | González | 1919 | - | BB.TT. 106 | |||
José | Jiménez | Alberte | 1919 | - | BB.TT. 106 | |||
Andrés | Navarro | Alarcón | 1919 | - | BB.TT. 106 | |||
Alfonso | Pérez | Pérez | 1919 | - | BB.TT. 106 | |||
José | Riesco | Álvarez | 1919 | - | BB.TT. 106 | |||
Agustín | Tuban | Cots | 1919 | - | BB.TT. 106 | |||
Manuel | Aguilar | Rubio | 1919 | - | BB.TT. 127 | |||
Enrique | Ansotegui | Rodríguez | 1919 | - | BB.TT. 127 | |||
Francisco | Asensio | Jiménez | 1919 | - | BB.TT. 127 | |||
Manuel | Ballester | Esplugues | 1919 | - | BB.TT. 127 | |||
Germán | Costa | Cercós | 1919 | - | BB.TT. 127 | |||
Félix | Damián | Belloso | 1919 | - | BB.TT. 127 | |||
Adenso | Dapena | Seara | 1919 | - | BB.TT. 127 | |||
Francisco | Díaz | Guindal | 1919 | - | BB.TT. 127 | |||
Cipriano | Díaz | Manteón | 1919 | - | BB.TT. 127 | |||
Pedro | Durán | Barroso | 1919 | - | BB.TT. 127 | |||
Francisco | Javaloyos | Alcalá | 1919 | - | BB.TT. 127 | |||
Salvador | Lloret | Verges | 1919 | - | BB.TT. 127 | |||
Manuel | Martín | Méndez | 1919 | - | BB.TT. 127 | |||
Ramón | Morel | Castaño | 1919 | - | BB.TT. 127 |