Todos los nombres - Izen guztien zerrenda
Nombre - Izena | Primer apellido - Lehen abizena | Segundo apellido - Bigarren abizena | Año nacimiento - Jaiotze urtea | Oficio - Lanbidea | Provincia natal - Sor | Localidad natal - Jaioterria | Batallón - Batailoia | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ciriaco | Alonso | Bargas | 1915 | campesino | BDST 14 | |||
Manuel | Rodríguez | Barón | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Rafael | Mata | Barona | 1918 | Carpintero | BDST 14 | |||
Vicente | Estellés | Barrachina | 1915 | * | BDST 12 | |||
Francisco | Calera | Barragán | 1916 | okina/panadero | BDST 6 | |||
Matías | García | Barragán | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Pedro | Montañés | Barranco | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Francisco | Peinado | Barranco | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Julián | Larrañaga | Barreincua | 1916 | peoia/peón | BDST 38 | |||
Santos | Ejalea | Barrena | 1916 | jornalaria /jornalero | BDST 38 | |||
Santos | Epalza | Barrena | - | - | BDST 38 | |||
Juan | Pelaes | Barrera | 1916 | igeltseroa/albañil | BDST 6 | |||
Miguel | Gimeno | Barrés | 1920 | * | BB.TT. 100 | |||
Antonio | Ugarte | Barrientos y Sánchez | 0 | * | BB.TT. 100 | |||
Camilo | Gudia | Barrios | 1915 | albañil | BDST 14 | |||
Desconocido | Marín | Barros | - | - | BDST 38 | |||
Pedro | Durán | Barroso | 1919 | - | BB.TT. 127 | |||
José Cruz | Barrueta | Barrueta | 1916 | nekazaria/labrador | BDST 38 | |||
Mariano | Espolio | Bartolomé | - | - | Hospital Militar Disciplinario | |||
Vicente | Corte | Bartomen | 1915 | Albañil | BDST 12 | |||
Tomás | Zabalondo | Barturen | 1916 | marinela/marino | BDST 6 | |||
Juan | Cargo | Bas | 1920 | Mecánico | BDST 14 | |||
Luis | de la Cruz | Basaldua | - | - | BDST 38 | |||
Alejandro | Elorza | Basterrechea | 1916 | jornalaria /jornalero | BDST 38 | |||
Daniel | Zarrabeitia | Basterrechea | 1916 | nekazaria/labrador | BDST 38 | |||
Andrés | Miñana | Bataller | 1915 | Labrador | BDST 12 | |||
Jesús | Marcín Caro | Bautista | 1916 | Labrador | BDST 14 | |||
Ramón | Benavente | Bayá | 1915 | Alpargatero | BDST 12 | |||
Francisco | Ayerra | Bayani | 1915 | Labrador | BDST 12 | |||
Luis | Garín | Bazterrechea | 1917 | Mecánico | BDST 14 | |||
José | Saldaña | Bea | 1918 | * | BB.TT. 100 | |||
Fernando | Milvaques | Behejas | 1915 | Chófer | BDST 12 | |||
José | Gogoerza | Beitia | 1916 | muntatzailea/montador | BDST 38 | |||
J. Antonio * | Martínez | Beitia | 1916 | - | BDST 38 | |||
Antonio | Martínez | Beitia | - | - | BDST 38 | |||
Ildefonso | Carmona | Bejarano | 1916 | landa-langilea campo | BDST 6 | |||
Benito | Bela | 1915 | Carpintero | BDST 12 | ||||
Benedicto | Echevarría | Belaustegui | 1916 | nekazaria/labrador | BDST 38 | |||
José | Arbós | Bellori | 1918 | - | BB.TT. 106 | |||
Félix | Damián | Belloso | 1919 | - | BB.TT. 127 | |||
Manuel | Tena | Belmonte | - | - | Hospital Militar Disciplinario | |||
Luís | Martínez | Belmonte | 1918 | * | BB.TT. 100 | |||
Bernardo | Ridán | Belmonte | 1915 | Labrador | BDST 12 | |||
José | Caprafores? | Beltrán | 1915 | - | BB.TT. 127 | |||
Lorenzo | Beltrán | Beltrán | 1920 | * | BB.TT. 100 | |||
Gerardo | Cifré | Beltrán | 1915 | * | BDST 12 | |||
Miguel | Meseguer | Beltrán | 1915 | Dependiente | BDST 12 | |||
Virgilio | Bejarano | Beltrán | 1915 | Agricultor | BDST 13 | |||
Manuel | Asencio | Beltrán | 1915 | labrador | BDST 14 | |||
Juan | Benages | Benages | 1920 | * | BB.TT. 100 |